Юрій Геннадійович Глинкин

Автор, творець системи вільного рукопашного бою та методики Гармонія Вільного Бою, засновник школи з рукопашного бою, досвідчений тренер по самообороні, автор фітнес-програми Sambfit, філософ, парапсихолог, експерт-дослідник давніх духовних знань. Є блогером, автором проектів, численних статей, афоризмів, цитат, публікацій та відео виступів на теми спорту, бойових мистецтв, життя, філософії соціальних відносин, а також з-під його пера вийшла в світ книга «Теорія і практика синтезу бойових мистецтв. Досвід багатьох в одному ». Неодноразовий учасник, різних проектів, телешоу, програм радіо і ТБ України, і інтерв'ю в якості експерта по самообороні. Розробка і постановка каскадерских бойових сцен для різних медійних проектів.

Сергій Катеринич

Старший інструктор з рукопашного бою, послідовник системи "Гармонія Вільного Бою". 20 років власного досвіду занять бойовими мистецтвами, досвід викладання в групі з рукопашного бою становить 2 роки. Автор статті: "Сильним може бути кожен. Бути слабким - мистецтво". Пропонує і впроваджує свою нову методику і систему бою, розроблену з допомогою методів системного аналізу, теорії оптимізації та прийняття рішень, імовірнісного підходу, геометричних побудов, механіки і ТРВЗ. Система спеціалізується на міжстильових неспортивних і "хуліганських" техніках. Система робить акцент на індивідуальній адаптації стратегій, тактик і техно рукопашного бою для кожного з нас, "простих смертних".

Ольга Ментюкова (Helga)

Адміністратор ЦБМ "Гармонія Вільного Бою", інструктор фітнес програми "Тай-Бо", інструктор по жіночій самообороні. Соавторка назви, учениця, послідовниця авторської фітнес-програми Sambfit (Юрія Глінкіна). Комунікабельна, активна і енергійна, вміє знайти баланс між доброзичливістю і строгістю, без чого неможливі ефективні тренування. Завжди сповнена енергії і заряджає нею інших. Креативний підхід до тренувань, позитив і оптимізм на заняттях. Творча особистість.